Alus darītava
Bodniekos

Madonas alus tiek darīts Madonas novada Bodniekos – vietā, ko jau kopš 1916. gada vietējie pazinuši kā vietu, kur top alus. Madonas alus ir iecienīts visā Latvijā un pieejams restorānos izlejamā veidā, veikalos pildīts pudelēs, kā arī muciņās, kuras iespējams izīrēt savām svinībām.

Brūža saimnieks

Rolands

Madonas alus brūža saimnieks Rolands izkopis alus receptūru gadiem, lai seno alus darītavu iedzīvinātu ar jaunu elpu un mūsdienīgu garšu. Rolands, kuru Madonas alus cienītāji draudzīgi sauc par Roli, atgriezies Latvijā pēc prombūtnes Austrālijā, lai dotu savu pienesumu Latvijas mazo alus darītavu saimei.

Madonas alus brūzis
Bodniekos

Madonas alus ir mazā alus darītava, un darītavā Bodniekos briest gaišais, tumšais un medalus, no kuriem pēdējais pieejams tikai uz vietas Madonas alus restorānā.

Madonas Alus

Muciņās

Atvēsinātu, 15 l muciņu, piepildītu ar tikko brūvētu alu tieši no darītavas, vari saņemt Bodniekos, Madonas alus darītavā par 45 eiro, Alus Tirgus veikalos 50 eiro. Paņemsim arī drošības naudu 100 eiro apmērā, ko atgriezīsim, kad atvedīsi atpakaļ muciņu.

Kontakti

Madonas Alus

Bodnieki,
Praulienas pagasts,
Madona

Ekskursijas

Madonas alus Bodniekos

Rezervāciju veikšanai lūdzam zvanīt +371 25 188 018