Madonas Alus darītavas

Dārzs

Madonas alus darītavas teritorijā Bodniekos plaukst un zaļo garšaugu un košumkrūmu dārzs.
Ar katru gadu palikdams tikai krāšņāks, dārzs ir kā košs papildinājums garšu un aromātu buķetei Madonas alus darītavā un BBQ restorāna terasē. Turklāt dārzā tiek izmēģinātas arī dažādas apiņu šķirnes. Dārzā zaļo gan garšaugi, gan drīzumā apmeklētājus priecēs Japāņu dārzs.
 
Madonas alus darītavas dārzs pavasarī ir īpaši košs, jo, teritorijā tad zied ap 6000 dažādu šķirņu tulpes. Noteikti ir vērts apmeklēt Madonas Alus darītavu tieši tulpju ziedēšanas laikā!

Dārza aizbildnis

Džastins

Džastins no ASV uz Madonu pirms 3 gadiem pārcēlies pēc dienēšanas Irākā un Afganistānā. Džastins Latviju tagad par mājām sauc ne tikai tāpēc, ka viņa ģimene – sieva Vineta un 2 bērni – ir latvieši, bet arī Madonas alus darītavas dārza dēļ.
Ar dārzkopību un teritorijas labiekārtošanu Džastins jau aizrāvās pirms tam, ASV. Arī kara laikā Irākā toreizējais kareivis mieru guvis, atjaunodamas un labiekārtodams izpostītos dārzus un audzētavas, tādējādi palīdzēdams atgūt darbu vietējiem iedzīvotājiem.
 
Tagad dārzkopja hobijs kļuvis arī par nodarbošanos, papildus otram hobijam – grāmatu par izdzīvošanu un fantāziju grāmatu rakstīšanai.

Publiskais grils

Tieši Madonas alus Dārzā, blakus Kemperu parkam, Alus brūža tuvumā jūsu kompānijai ir iespēja izmantot grilu savas grilēšanas meistarības uzturēšanai. Alu nebūs jāved – tas izlejamā veidā, tikko no darītavas, pieejams tepat, uz vietas.
 
Rezervē grilu, izmantojot formu zemāk, un atceries – ja gadījumā uznāks slinkums, blakus ir Madonas alus restorāns BBQ Terase.
 
Grila lietošana ir bez maksas!

Rezervē Madonas alus

Publisko grilu